Retro Kutu Harf

Retro Kutu Harflerlambalı harflerampüllü harflerpaslanmış harfler rusty metal ve bakırdan üretilir. Lambalı harfler; bakırdan, alüminyumdan, DKP ve corten den üretilir. 4W yada 15 W Rustik ampüller kullanılır. Ampüller az amperli ve rustik amber rengi tercih edilir. Festival alanları, pub, cafeler,bar ve restaurantlar sıkça kullanır.

Retro Ampüllü kutu harfler, düğün harflerinde kullanılmaya başlandı. Işıklı düğün harfleri,ledli düğün harfleri oldukça modern ve ortama hava katan harflerdir.

Ampüllü harfler ve lambalı harfler; atölyemizde titizlikle üretimi yapılır. Genellikle bakır ve alüminyum kullanılır. Son dönemlerde DKP malzemeden üretilip, eskitme ve paslanmaz işlemi üzerine uygulanır. Retro harfler tüm reklam malzemelerinden üretilir. Ampüllü harfler iç mekanlarda rahatlıkla kullanılabilir.

Büyük Love yazısı, retro kutu harfler, marry me ampüllü harf , marry me ışıklı harfler, marry me yazısı satılık , organizasyoncular için harfler alüminyum sağlam gövdeden üretilmektedir. Hem hafif ve sağlam olan alüminyum taşınması kolay ve pratiktir. Tüm sezon boyunca kullanabilirsiniz. İsteğe göre ampüllü ve ledli üretilmektedir.

Ampüllü harfler boyutlarına göre malzeme kullanılmalıdır. Büyük harfler genellikle alüminyum tercih edilir. Daha çok eskitme tarzı istenilirse DKP ve bakır kullanılır. Rustik ampüller tercih edilmelidir. Az Wattlı rustik amber ampüller daha çok enerji sarfiyatı yapacağı için tercih edilir. İstanbul’da bulunan firmamız bir çok yere ampüllü retro harfler üretmiştir. Mekanınıza nostaljik hava katan, görenlerinin dikkatini çeken, ışıl ışıl lambalı harfler ve ampüllü harfler görenlerin dikkatini çekecektir.

× Merhaba!