Çiçekli Kutu Harf

Çiçekli harfler iç mekanlar da kullanılır. Dış mekanlarda ise yapay çiçekler tercih edilir. İç mekan için ülkemizde artık kullanılmakta olan ithal reindeer moss lar uygulanır. Çiçekli harfler doğal olup %100 canlıdır. Tozlanma olmaz. Güneşe ve suya ihitiyacı yoktur. Reindeer Moss lifleri yurtdışından ithal edilmektedir. Kutu Harflerin içlerine slikon ile tutturulur.  İç mekanda hava kalitesini artırır. %100 doğaldır…

Dış mekanda ise yapay çiçeklerle kombinasyon yapılır. Harflerin içlerine monte edilir. Yönlendirme levhaları,WC yönlendirmelri, iç mekan lobi arkası, banko arkasında oldukça şık durur. Çiçekli yada çimen harfler şimdilerde çok moda. Hece Reklam olarak tüm Kutu Harf ve tabela çeşitlerinde öncüdür. Sizler için en yeni ve trend ürünleri firmamız olarak çeşitli alternatifler sunmaktayız. Modern ve estetik olan bu harfler iç mekanınıza şıklık katacaktır. Çiçekli harfler için lütfen bilgi talep ediniz. Bu modern harflerden sizde yararlanın. ister Riendeer Moss isterseniz suni çimlerden oluşan bu harfleri deneyebilirsiniz.

Renk renk, model model bu çiçekleri: harfleriniz de yada logonuz da nasıl duracağını tahmin bile edemezsiniz. Doğal görüntüsü ile ortamda doğal yaşam havası verebilirsiniz. Aşşağıda ki örnek harflerden esinlenerek kendi logonuzu ve harflerinizi tahmin edebilirsiniz.

× Merhaba!