Işıklı Tabela

Hizmet bölgemiz olarak: İstanbul bölgesinde çoğu işletme reklam ve görünüş olarak Işıklı Tabelaları kullanılır. Işıklı reklamlar genellikle kompozit panelalüminyum panel yada mevcut zemine uygulaması yapılır. Bu tabelalar gündüz ve gece dikkat çeker ve dükkan yada mekanın reklamları yapılır.

Genellikle kabartma harf tabela olarak ta ismi geçer. Işıklı pleksi tabelalar opak görüntüsü ile dikkat çeker. İstenilen renkte pleksi tabela uygulaması yapılır. Led ile aydınlatılması sağlanır. Pleksi tabela ışığı en çok geçiren malzeme olduğu için, kurumsal tabela,avm tabela,kabartma tabela,ışıklı tabela,dükkan tabelasında kullanılır.

Peki Işıklı Tabela Nasıl Yapılır?

Işıklı Tabela reklamları firmanızın kurumsal kimliğine bakılarak tabela tasarımı yapılır. Logo ve yazı karakterinize göre zemin ve malzeme tercih edilir. Zemin olarak kompozit tercih edilir. Hem zor hava koşullarında dayanıklı hem de tüm renkleri mevcuttur. Kompozit malzeme CNC ile kesilerek oyma kompozit tabela ile ucuz tabela üretilebilir. Alüminyum oyma tabela yapılarakta ucuz tabela üretimleri mevcuttur.

× Merhaba!