Eskitme Tabela

Son günlerde özellikle Pub tabelalarında oldukça sık kullanılan tabela eskitme tabelalardır. Eskitme dekor tabela nostaljik ve retro bir görünüm sağlar. Işıklı yada ışıksız olarak retro tabelalar üretilir.

Peki Eskitme Tabela Nasıl Yapılır?

Eskitme tabelalar yada dekor tabelalar rustik malzemelerden yapılır. Genellikle DKP sac kullanılarak eskitme tarz tabela üretilir. Dkp sac üzerine istenilen şekilde logo yada şekiller lazer ile kesilerek elde edilir. Son olarak DKP sac paslandırmaya bırakılır. Paslanma işini tuz ruhu ile yada su ile yapılır. Son olarak fazla paslanmaması için mat vernik ile son kat atılır. Rusty Metal ismi olarak da geçer. Metaller paslandırılır ortaya dekoratif eskitme bir tabela ortaya çıkar.

Tabelalar retro tarzı ve vintage görüntü için çok idealdir. Cafe ve publar şu an retro tabela kullanırlar. Genellikle örnek olarak AYI pub olsun, Benzin cafeler ve ufak ölçekli Publar bu tabeladan tercih eder. Retro tabelaların ayrıca retro harfleride üretilmektedir. Firmamız Retro harf ve lambalı harflerde oldukça iddalıdır.
Retro tabela veya paslı tabela ürünlerimize ve yeni ürünleri sosyal medya hesaplarımızdan takip edebilirsiniz.

× Merhaba!