Çatı Tabela ve Cephe Tabela

Tabelacı ve reklam firması olarak size ürettiğimiz tabela işletmenizin en önemli reklamıdır. İstatisklere göre tabelalar hala en iyi reklamlardır. Daha çok dikkat çeken renkleri ile modelleri ile olsun müşterinizin dikkatini çeker. Tabela; firmanızın kurumsal kimliğidir. Ne kadar güzel tabela o kadar fazla müşteri potansiyeli demektir. Tabelalar, ışıklı ve ışıkısız olarak kullanılır. Genellikle Avm lerde ve sokaklarda ışıklı kutu harf tabelalar tercih edilir. Işıklı kutu harf tabelalar oldukça çok dikkat çeker. Işıklı tabelalar; bir çok reklam malzemesinden yapılır. Işıklı tabelalarda eskilerde polikarbon zemin oldukça çok kullanılırdı. Şu anki gelişen dünyada ve gelişen sektörde kompozit paneller ve alüminyum tercih edilmektedir. Işıklı tabelalarda pleksi de çok kullanılır. Gerek saydam ve opak olması, gerek renkli ve parlak olması tercih edilme sebebidir.

Tabela sektöründe öncü firmamız siz değerli müşterilerine bütçesine göre model ve tasarım örneği sunmaktadır. Kaliteli malzeme ve kaliteli işçilik ile tabelalarınızı özellikle üretiyoruz. Tabelalar içinde en güzel modeller ve sıradışı tabelalar firmamız tarafından yapılmaktadır. 

Çatı tabelası ve Cephe Tabelası Nedir?
Çatı tabelası genellikle çatıların en üst bölümüne yapılır. Çatı tabelasında dikkat edilmesi gereken husus kesinlikle açık zeminli olmasıdır. Arkası kapalı zeminler rüzgarda ve kötü hava koşullarına dayanamaz. Çatı reklamlarında alüminyum kutu harfler tercih edilir. Sebebi ise tüm hava koşullarında dayanıklı olmasıdır. Alüminyum kutu harfler genellikle ışıklı yada ışıksız olarak tercih edilir. Çatı tabelalarında ışıklı alüminyum kutu harfler tercih edilir. Alüminyum kutu harfler büyük ölçülerde üretilebilir. Ön yüzler 5mm yada 6 mm kullanılmalıdır. Alüminyum kalınlığı ise en az 2 mm olmalıdır. Çok kaliteli led kullanılmak zorundadır. Çünkü çatı tabelalarında ulaşmak zor olabilir. o yüzden en kaliteli malzeme tercih edilmelidir.

× Merhaba!