Lightbox

Tekstil BoxIşıklı Pano, Lightbox hazır alüminyum kasaların üzerine tekstil baskının kanallara uygulanmasıyla uygulanır. Panoyu değiştirmek oldukça pratiktir. Baskılar UV teknoloji ise işleme alınır. Işıklı panoların 3 ölçüsü vardır. Tekstil kasa ölçüleri 4,5cm,6cm ve 8,5cm dir. Pano kasa ölçüsü boy olarak 6 mt’dir. 6mt’reye kadar tekstil box üretimi yapılır. Üretimi ve montajı kolay olan kasalar günümüzde bir çok firma tarafından kullanılır. Özellikle mağazalarda, iç mekanlar da ve avmlerde Işıklı Pano yani Tekstil Box ürün görsellerinde kullanılır. Tekstil Box diye adlandırılan ışıklı panolar iç mekanlarınıza renk ve modern estetik görüntü oluşturacaktır.

Lightbox Nasıl Yapılır?

  1.  Işıklı panolar yani ışıklı kasalar, özel alüminyum kasalar ile üretilir. İstenilen ölçüde kasalar kesilir ve bağlantı aparatları ile köşeleri birleştirilir.
  2. Lightbox ledleri ile aydınlatılması sağlanır. Ledler 50cm uzunluğunda sadece ışıklı panolar için üretilmiştir.
  3. Kasalar istenilen özel renkte boyanabilir. Işıklı panolarda görsel seçilirken büyük ve kaliteli olması baz alınır. Uv baskıda çok iyi renkleri yakalamak için büyük resimler tercih edilmelidir.

Tekstil kasalar sizler için hem ekonomik hemde pratik bir üründür. Değişmesi 30 saniye sürer. Işıklı panolar son dönemlerde iç mekanlar için menubox larda  ve menuboardlar da kullanılmaya başlandı. Tercih sebebi ise değişimi kolay olması ve led aydınlatmasıdır. Canlı renkler, parlak ışık ile tekstil panolar tam sizler için ideal üründür. Dijital Baskı ürün kategorimizin arasına olan Lightbox modelleri aşağıdadır;

× Merhaba!