Paslanmaz Kutu Harf

304 1. sınıf parlak paslanmaz plakalar kullanılarak üretimi yapılır. Paslanmaz Krom Harfler; endirekt ledli ve ledsiz olarak üretimi yapılır. İç mekan ve dış mekanda rahatlıkla kullanılır.

Paslanmaz  harfler mat ve parlak seçenekleri ile istenilen modelde üretimi yapılır. Standlar, blok yazıları,bina yazıları,istasyon yazıları,iç mekan lobby ve karşılama bankolarında oldukça sık kullanılır.  Paslanmaz harfler dekoratif amaçlı sıkça kullanılır. Tabelalarda ve standlarda son günlerde daha çok kullanılmaya başlanmıştır. Krom harfler hem uygun maliyetli, hem kaliteli görüntüsü ile tercih edilir. En ucuz kutu harf modelleri paslanmaz kutu harflerden yapılır.

Paslanmaz harfler firmamız tarafından tek elden direk müşteriye teslim yapılmaktadır. İngiltere Kutu harf, Almanya Kutu harf ve azerbaycana kutu harf olarak paslanmaz harfler üretilir. Kullanmış olduğumuz paslanmazlar sertifikalı ve 1. sınıf A kalite malzemedir. Paslanmaz Harf modellerini şirketimizde inceleyip daha rahat karar verebilirsiniz.Paslanmaz Kutu Harfler; İstanbuldan tüm yurtiçi ve yurtdışına ihracatı rahatlıkla yapılır. paslanmaz  harf yaptırırken dikkat edilmesi gereken hususlar; özellikle 304 olması gerekmektedir. 304 paslanmaz olup demir alaşımı olmaması gerekir. Demir alaşımı fazla olan paslanmazlar zamanla paslanır.

Paslanmaz harfleri firmamız elektronik kaynak makinasında kaynatıp, üzerindeki ambalajları açılmadan üretilmektedir. Son müşteriye ambalajlı olarak teslim edilir. Paslanmaz  harfler, harf büküm makinasında büküldükten sonra elektronik lampert kaynak makinası ile puntolanmaktadır. Ayakları ise yine özel büküm ayakları lampert kaynak makinası kaynatıldıktan sonra mevcut zeminden yükseltilir.

× Merhaba!