Alüminyum Kutu Harf

Alüminyum Kutu Harf ; 1,5-2 mm alüminyum plakalardan üretilir. Alüminyum  harfler dış mekanda kötü hava şartlarına dayanıklı, tabelacıların ilk mesleki hayatlarında sıkça yapılan modeldir.

Alüminyum Kutu Harf Nerelerde Kullanılır?

Alüminyum kutu harfler genellikle büyük cephelerde,çatı tabelasında,cephe tabelasında ve avm tabelasında kullanılır. Alüminyum ışıklı yada ışıksız olarak üretilir. Alüminyum kutu harfler istenilen renkte, Ral kodlarına uygun boyanır. Elektrostatik fırın boya ile boyatılması daha iyidir. Alüminyum kutu harfler üretilip ön yüzlerine pleksi kapak koyularak ışıklı harf elde edilir. İstanbul kutu harf üretim merkezi olarak; cephe ve çatı giydirmeler de alüminyum harf tercih ediyoruz. Alüminyumdan üretilen kutu harfler uzun süre sağlıklı ve ilk görünümü kaybetmez. Su,yağmur ve karda paslanma yada oksitlenme yapmaz. Alüminyum  harfler uzun ömürlü ve dayanıklıdır. Siz müşterilerimize istediğiniz yada firmanıza uygun kutu harf modelleri üretmekteyiz. Alüminyum tabela ve kurumsal tabela da lider firmamız sizler için en kaliteli malzeme ve profesyonel işçilik sergilemektedir.

Alüminyum  harf, kutu harf, fileli kutu harf, paslanmaz kutu harf, krom harf, almanya kutu harf ve diğer tüm kutu harf hizmetleri ile firmamız durmadan teknolojiyi takip etmektedir.

Alüminyum plakalar istenilen ölçülerde kesilebilir. Alüminyum plaka ölçüleri ; 300x150cm , 125x250cm, 100×200 cm ve 200×400 cm dir. Genellikle 300×150 cm boyutu kullanılır. Çünkü pleksi boyutu da 300×150 cm dir. Büyük ölçekli işlerde 5mm yada 6 cm pleksi kullanılması tercih edilir. Cephe ve çatıda özellikle 2m alüminyum ve 6mm pleksi en ideal malzemelerdir. Alüminyum kutu harf yaptırmadan desteklerimizi isteyiniz. Alüminyum  harf yaptırmadan bizlere mesaj atınız.

× Merhaba!